DJ TOMCAT, vlastním jménem Tomáš Vraný, žijící ve Středních Čechách začal svou DJskou karieru v polovině roku 2001, kdy se poprvé postavil za mixážní pult. Začátky pro něho byly velmi těžké, vlastní pílí a snad i trochem talentu a citu pracovat s hudbou se Tomcat vypracoval na tolik, že se djingu dodnes věnuje na profesionální úrovni. Součástí loga DJ TOMCAT je slogan "I LIVE 4 MUSIC„ což vystihuje jeho kladný vztah k hudbě, proto ho uvidíte na akcích vždy ve skvělé náladě a hlavně nabitého energií a chutí bavit lidi. Za svou karieru si zahrál v mnoha klubech a prestižních diskotékách po celé ČR a prošel i řadou hudebních proměn. Od původního, výhradně diskotékového stylu se nyní TOMCAT na svých akcích zaměřuje na hudbu všech tanečních stylů. Jeho hudební sety jsou velmi oblíbené a originální. Skládají se z nejlepších remixů a bootlegů aktuální taneční scény. K hudební produkci (djingu) využívá DJ TOMCAT nejmodernější DJ technologie, proto je schopen za mixážním pultem předvést velkolepou podívanou pro každého návštěvníka akce. Nehraje pro sebe, ale pro lidi. Pokud si budete chtít poslechnout jeho sety „live“ a tím pádem i skvěle zapařit, tak přijďte do klubů, jako jsou například Staré Lázně Kolín (Rezident Clubu), MC Calypsso (Rezident Clubu), MC Stone, MC Roxet, Zámek Choltice, MC Xanadu, Žluté Lázně a mnoho dalších. Aktuální pártylist najdete zde.
 

Hraji: Hudbu z výběru těch nejžádanějších skladeb od počátku 70tých let až po současné taneční hity. Je tudíž jen na Vás - pořadateli jaký hudební styl si pro svou akci zvolí. K dispozici je Vám několik tisíc skladeb všech stylů (Disco, House: progressive and electro, RNB, CZ & SK,Oldiesky).

Moderuji:
- Diskotéky
- Sportovní a Společenské akce
- Firemní večírky
- Promoakce a Roadshow


Karaoke Show: Možnost profesionální Karaoke show a Video diskotéky. Vlastním přes 1500 songů na videodiskotéky a karaoke. Déle pro Vás zajistím dovoz kompletní techniky na místo konání akce po celé České republice.